*
polski english ue
MENU
rotator1_18

Polska – aluminiowe serce Europy

 
Pod takim hasłem przewodnim przebiegała konferencja Aluminium 2017. Biznes-Trendy-Technologie zorganizowana 6 czerwca w Poznaniu przez magazyn „Nowa Stal”. Impexmetal SA Aluminium Konin był jednym z trzech partnerów konferencji.
 
W dyskusji na temat kondycji polskiego rynku aluminium Jan Woźniak, członek zarządu Impexmetal SA, dyrektor zarządzający Impexmetal SA Aluminium Konin powiedział, że w kolejnych latach, dzięki nowym inwestycjom, zakład może zwiększyć wolumen produkcji o 50 tys. ton. Obecnie produkcja wyrobów płaskich z aluminium w Koninie wynosi około 100 000 t.
 
,,Rozwój innowacyjnych produktów w aspekcie wyzwań rynkowych” był tematem wystąpienia Pawła Ruteckiego, dyrektora ds. inwestycji i rozwoju Impexmetal SA Aluminium Konin. 
 
W konferencji wzięli udział między innymi przedstawiciele Oddziału Metali Lekkich Instytutu Metali Nieżelaznych w Gliwicach oraz firm Mahle Behr i Investa. Swoje oferty prezentowali dostawcy technologii dla branży aluminium.
 
Zdaniem uczestników konferencji firmy z branży zwiększają sprzedaż, inwestują w rozwój i zdobywają nowe rynki. Rosnąca popularność aluminium sprawia, że najbliższe lata zapowiadają się równie dobrze.  
 
 
 
© COPYRIGHT 2018 Impexmetal SA

NIP 525-00-03-551, Numer KRS 0000003679 Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS. Wysokość kapitału zakładowego 76 000 tys. PLN
Realizacja: WR Consulting