*
polski english ue
MENU
rotator1_18

Walcownia otwarta dla zainteresowanych

Około 250 osób skorzystało z naszego zaproszenia i zapoznało się w sobotę, 23 maja 2015 roku, z pracą Wydziału Walcowni. Do możliwości zwiedzania zakładu w ramach ,,Dnia Hutnika” wróciliśmy po kilkuletniej przerwie i cieszymy się z dużego zainteresowania, jakie nasza propozycja wzbudziła wśród mieszkańców Konina.
O przewodników zadbało Zakładowe Koło PTTK przy Hucie Aluminium Konin. Gości oprowadzali i na pytania odpowiadali byli pracownicy huty: Michał Gruszczyński, Zdzisław Jagiełło, Roman Kwaśniewski i Zbigniew Pyziak.  Zwiedzający zapoznali się z profilem przedsiębiorstwa oraz procesem produkcji wyrobów walcowanych, poczynając od wejścia bloku na frezarkę do wyjścia gotowego wyrobu, czyli blach aluminiowych. Pytali między innymi o wagę rulonu, temperatury w piecu, grubości produkowanych blach, ochronę środowiska.  
Zwiedzanie odbywało się w zorganizowanych grupach. Z zaproszenia skorzystało wielu obecnych i byłych pracowników przedsiębiorstwa, którzy swoim najbliższym pokazali miejsce, w którym pracują lub pracowali przez wiele lat.  
© COPYRIGHT 2018 Impexmetal SA

NIP 525-00-03-551, Numer KRS 0000003679 Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy KRS. Wysokość kapitału zakładowego 76 000 tys. PLN
Realizacja: WR Consulting